Scroll down

Zajrzyj do Zakopanego na tydzień piękne szlaki a także górskie powietrze

Klimat górskiego kurortu jakim bez wątpliwości jest Zakopane cenione są nie tylko w Polsce, ale również poza granicami już od kilku stuleci. To właśnie Zakopane stało się miejscem zabawy, wypoczynku a nawet natchnieniem twórczości polskich artystów. Niepowtarzalny klimat i lokalizacja Zakopanego szalenie sprzyja zarówno czynnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na wyjątkowe walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten jedyny w swoim rodzaju kurort wypoczynkowy ogromna grupa turystów. Żeby móc ugościć tak dużą ilość turystów Zakopane poleca im dobrze rozbudowaną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta obejmującą pokoje prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe aktualnie poszerzona została o komfortowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz położenie bez problemu jest w stanie zadowolić każdego odwiedzającego Zakopane gościa, bez względu na jego indywidualne potrzeby.

Komfortowa pod względem warunków baza lokalowa zlokalizowana jest zarówno w cichych rejonach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy jazdy na nartach, mogą liczyć na miejsca noclegowe w bliskiej odległości szlaków narciarskich a fani górskich wspinaczek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z okolic Kościeliska. Oferta bazy lokalowej jaką poleca współczesne Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zapewnienia odpowiednich warunków lokalowych, ale również różnorodnych atrakcji, które umilają pobyt. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych ośrodków wypoczynkowych mogą korzystać w wielu przypadkach z sauny, zabiegów czy krytej pływalni. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu zaserwowanych potraw towarzyszy grana na żywo muzyka przez góralskich muzyków.

Sporo wiedzy zaczerpnięto ze strony:: ekskluzywne apartamenty zakopane